هفت طرح عمرانی خدماتی  در عجب‌شیر به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - هفت طرح عمرانی خدماتی در دومین روز از هفته دولت با هزینه‌کرد ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در شهرستان عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، این طرح ها شامل کانال آب رسانی روستای صومعه، گازرسانی روستاهای ینگجه و بارازلو، مرمت و بازسازی مسجد تاریخی حنفیه گوروان و امامزاده قاسم، افتتاح پارک کودک و افتتاح پست بانک در روستای گوروان و کلنگ‌زنی مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در روستای ینگجه است.

فرماندار عجب شیر روز دوشنبه در مراسم افتتاح این طرح ها گفت:  با تخصیص بیشترین اعتبارات از سوی دولت تدبیر و امید  به دهیاری ها، شاهد افزایش فعالیت های عمرانی و خدماتی در روستاهای شهرستان هستیم.

عادل اصغرپور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: بی شک شهید رجایی و شهید باهنر د۲ نمونه بر جسته از یاران انقلاب و امام بودند و هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین گفتمان و بیان دستاوردها و خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است.

وی افزود: هفته دولت فرصت مناسبی است تا مردم با خدمات مجموعه نظام بهتر آشنا شوند و از آنجایی که محور برنامه‌های هفته دولت اجتماعی، فرهنگی و خدماتی و عمرانی است وظیفه مسوولان است که در این مسیر توانمندی‌های خود را برای مردم بازگو کنند.

شهرستان عجب شیر با ۷۱ هزار جمعیت در ۹۸ کیلومتر جنوب غرب تبریز واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =