۵۰ طرح در شهرستان بستان‌آباد افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

تبریز-ایرنا - فرماندار شهرستان بستان‌آباد از افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۰ پروژه با اعتبار یک هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

یداله الهیاری روز دوشنبه در مصاحبه ختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه هفته دولت با یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر مزین شده است، افزود: امیدواریم بتوانیم با الگو قراردادن این شهیدان در شان نظام و مردم خدمت کنیم.

وی با اشاره به برنامه های گرامیداشت هفته دولت سال ۹۹ در شهرستان بستان آباد گفت: در این هفته کلنگ زنی فاز توسعه کارخانه فولاد سهند آذرآسیا را در بخش تیکمه داش خواهیم داشت که برای اجرای این طرح یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی افتتاح پروژه های دهیاری های شهرستان بستان آباد با مشارکت بنیاد مسکن را از دیگر طرح های شهرستان بستان آباد عنوان کرد و افزود: این طرح ها شامل زیرسازی ، آسفالت ریز ، جدول گذاری و پل سازی می باشد که با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان در شهرستان بستان آباد اجرایی شده است.

نماینده دولت در شهرستان بستان آباد افتتاح طرح های آبخیزداری ، طرح های صنعت و معدن ،گاز رسانی، صنایع غذایی، افتتاح مجتمع خدمات رفاهی، فاز توسعه واحدهای تولیدی واقع در شهرک های صنعتی شهرستان را از دیگر طرح ها و برنامه های شهرستان در هفته دولت عنوان کرد.

وی گفت: برای این پروژه ها نیز ۳۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =