۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83920869
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۰ پروژه عمرانی در شهرستان جم افتتاح و اجرایی شد

بوشهر- ایرنا- در دومین روز از گرامیداشت هفته دولت در ارتباط ویدئو کنفرانسی با استاندار بوشهر ۵۰ پروژه عمرانی در شهرستان جم از توابع این استان با یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح و عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

استاندار بوشهر روز دوشنبه در این آئین گفت: پروژه‌های هفته دولت استان بوشهر با وجود شرایط تحریم و شیوع ویروس کرونا امسال نسبت به سال گذشته ۴۷ درصد افزایش داشته است.

عبدالکریم گراوند اضافه کرد: یکی از بخش‌هایی که گام‌های بلندی در آن برداشته شده در حوزه کشاورزی بخش آبیاری نوین است و در این مدت بیش از سه هزار هکتار آبیاری نوین در استان انجام شده است.

وی اظهار کرد: با همت دولت تدبیر و امید حلقه‌های ناقص تولید تکمیل و کارهای بزرگی در استان انجام شده است.

استاندار بوشهر از اقدام‌های خوب شورای برنامه ریزی شهرستان‌های جم و عسلویه که در عرصه‌های مختلف عمرانی و اجرایی کارهای موثری انجام داده‌اند قدردانی کرد.

وی افزود: شوراهای عسلویه و جم  با اقدام‌های خوبی که در حوزه اجرایی و عمرانی داشتند الگویی در عرصه فعالیت‌های عمرانی هستند.

استاندار بوشهر تاکید کرد: خط انتقال آب سیراف به جم از پروژه‌های  مهم و اولویت دار است و تلاش می‌شود این طرح تا پایان شهریور ماه تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

فرماندار جم گفت: امسال ۴۳ پروژه عمرانی با ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان افتتاح و عملیات اجرایی هفت پروژه با ۶۰۰ میلیارد یال نیز آغاز شد.

محمد حسینی سوله امدادی هلال احمر به مساحت ۲ هزارمترمربع متر  و اعتبار ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، مخزن ۲ هزارمتر مکعبی شهر ریز و روستاهای تابعه، واحد تولید ماسک با ظرفیت روزانه ۵۰هزار ماسک استاندارد با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال، تحویل ۲۱ واحد مسکن مددجویی به اعتبار ۱۱ میلیارد ریال، کارخانه آسفالت جم با ۱۵ فرصت شغلی مستقیم و ۳۵ فرصت شغلی غیر مستقیم و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار را از جمله پروژه‌های افتتاحی شهرستان جم عنوان کرد.

وی ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی ۲ پروژه شامل مجتمع گلخانه‌ای به مساحت ۱۰ هکتار و با اعتبار ۴۴۰ میلیارد ریال و  مجتمع اداری آموزشی جمعیت هلال احمر به مساحت ۸۲۰ متر مربع و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال نیز آغاز شد.

حسینی گفت: انتظار می‌رود با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی این پروژه‌ها روند توسعه و آبادانی شهرستان جم روند شتابانی به خود بگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =