رییس شورای شهر همدان: آماده همکاری در اجرای طرح مسکن ملی هستیم

همدان- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: ظرفیت مدیریت شهری همدان در بخش‌های مختلف در اختیار تامین مسکن اقشار کم درآمد و طرح اقدام مسکن ملی است و آماده هرگونه همکاری در این زمینه هستیم.

کامران گردان روز دوشنبه در نشست اعضای شورای اسلامی شهر همدان پیرامون طرح اقدام مسکن ملی بیان کرد: تکالیف مدیریت ‌شهری در این طرح در قالب تفاهم‌نامه و در راستای تامین مسکن برای اقشارکم‌درآمد و کاهش قیمت مسکن در شهر همدان مورد تصویب اعضای شورای شهر قرار گرفته است و آماده همکاری هستیم.

وی بیان کرد: روان‌سازی در اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن اقشار کم درآمد خواسته اصلی از مدیریت شهری است و هماهنگی لازم در این زمینه برای استفاده از ظرفیت‌های موجود صورت گرفت.

گردان خاطرنشان کرد: حمایت از تولید و عرضه مسکن همواره مورد تاکید شورا و شهرداری است و برخورداری از مسکن متناسب با نیاز را حق خانواده‌ها می‌دانیم.

رییس شورای اسلامی شهر همدان یادآور شد: ارایه زمین، صدور پروانه ساختمان و مصوبه‌های استانی و تامین منابع ملی نیازهای اصلی در اجرای طرح مسکن ارزان قیمت است که علاوه با شورا و شهرداری، حمایت‌های استانداران و فرمانداران را به دنبال دارد.

براساس آمارهای رسمی، در طرح اقدام مسکن ملی ۱۷ هزار و ۳۰۰ همدانی ثبت نام کرده‌اند که پس از پالایش، این رقم به حداکثر ۹ هزار نفر خواهد رسید.

براین اساس نیاز به ایجاد پنج هزار واحد مسکونی ملی در سطح استان همدان اعلام شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =