فرماندار: هفته دولت ۹۴ طرح به مردم همدان هدیه می‌شود

همدان- ایرنا- فرماندار همدان گفت: در هفته دولت ۹۴ طرح در بخش صنعت، کشاورزی، درمان، مسکن و انرژی به مردم شهرستان همدان هدیه می‌شود که برای این طرح ها ۸۰۴ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

حسین افشاری روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۶۴ طرح با صرف ۲۶۷ میلیارد تومان اعتبار به اتمام رسیده که در هفته دولت بهره برداری و مردم از مواهب آن بهره‌مند می‌شوند.  

وی اضافه کرد: در این ایام ساخت ۳۰ طرح نیز با اختصاص ۵۵۷ میلیارد تومان اعتبار در سطح شهر و روستاهای همدان آغاز می‌شود.  

فرماندار همدان گفت: واحد صنعتی کابینت پلاستیکی با اشتغال ۱۰۵ نفر، تولیدکننده مخازن استیل و واحد تولیدی آهک هیدراته در بخش صنعت و سرخانه سه هزار تنی در روستای یکن آباد، واحدهای پرورش میش، گوساله پرواری و مرغ گوشتی در بخش کشاورزی و همچنین بازسازی و بهسازی یک هزار و ۱۴۶ خانه روستایی در بخش مسکن و ساختمان بیمه سلامت، تخریب و نوسازی مدرسه ۹ کلاسه در محله خضر نمونه طرح‌هایی هستند که راه‌اندازی می‌شوند.  

افشاری خاطرنشان کرد: در این ایام عملیات ساخت ۲۰۰ واحد از طرح مسکن ملی آغاز و مجتمع دامپروری ۶ هزار راسی در شهرستان قهاوند نیز با سرمایه گذاری شرکت شستا با حضور مسوولان کشوری کلنگ زنی می‌شود.  

به گفته وی افزون بر طرح‌هایی که به مناسبت هفته دولت بهره برداری می‌شود ۵۴ طرح مختلف از ابتدای سال با حضور وزرای دولت در شهرستان همدان راه‌اندازی شده است.

فرماندار همدان افزود: برای به ثمر نشستن این طرح‌ها ۹۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است که بهبود معیشت مردم و رونق کار و اشتغال بزرگترین هدف این طرح‌ها است.  

افشاری یادآوری کرد: پارک علم و فناوری، ۲ استخر دانش آموزی، پنج واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی، افتتاح کانون بازنشستگان امید در باغ ایرانی و بازسازی ۱۱۵ خانه سیلزده برخی از طرح‌های یادشده هستند.  

دولتمردان در استان همدان با بهره برداری از ۴۱۶ طرح و کلنگ زنی ۸۳ طرح در هفته دولت نوید توسعه و پیشرفت را به مردم این خطه می دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =