۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۶
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83920834
۰ نفر

برچسب‌ها

رطوبت هوا در بوشهر افزایش می‌یابد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز چهارشنبه با وزش جریانات گرم و مرطوب جنوبی روی دریا و در این استان رطوبت هوا روند افزایشی پیدا می‌کند.

پیام مساعدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی امروز و فردا نیز جهت باد در بیشتر ساعت‌ها شمالی خواهد شد که انتظار می‌رود در برخی ساعت‌ها در مناطق شرقی استان تا حدودی سرعت آن بیشتر شود.
وی بیان کرد: دریا نیز در بیشتر ساعت‌های روز شرایط ملایمی دارد اما طی ساعاتی از روز سه شنبه به سبب افزایش نسبی سرعت وزش باد شمالی در سواحل مرکزی انتظار می‌رود ارتفاع موج دریا نیز به طور نسبی افزایش می‌یابد.
مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری و در برخی مناطق گاهی همراه با وزش باد و احتمال گرد و خاک و در مناطق ساحلی گاهی همراه با غبار محلی پیش بینی می‌شود.
وی عنوان کرد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا غربی گاهی شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۳۶ و در مناطق غیر ساحلی گاهی تا ۴۲ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.
مساعدی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ و دور از ساحل گاهی ۱۲۰ سانتیمتر  و فردا طی ساعت‌های از روز در سواحل مرکزی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.
وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ۰۰:۳۳ بامداد ، جزر اول ۷:۱۴ ، مد دوم ساعت ۱۲:۳۷ و جزر دوم ساعت ۱۸:۴۴ خواهد بود.
مساعدی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته خورموج با ۴۴ و جم با ۲۶ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =