۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۳
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83920730
۱ نفر

برچسب‌ها

کشف اسکلت انسانی مشکوک در میامی

شاهرود - ایرنا - رئیس اداره محیط‌زیست شاهرود با بیان اینکه ماموران پایش محیط زیست در حوالی شهرستان میامی اسکلت یک انسان را یافته‌اند گفت: اسکلت متعلق به جنازه ای است که در میان سنگ‌ها مخفی شده بود.

علی‌اکبر قربانلو روز دوشنبه به رسانه ها اعلام کرد: ماموران حفاظت محیط‌زیست پناهگاه حیات‌وحش خوش ییلاق از پاسگاه محیط‌بانی چارملی در راستای گشت و کنترل پیاده از ارتفاعات کوه قلندرسر متوجه سنگ چین دست ساز مقابل در ورودی غاری کوچک شدند و با برداشتن سنگ‌ها اسکلت یک انسان را در داخل غار مشاهده کردند.

وی تصریح کرد  گمانه زنی ها بر این است این فرد توسط فرد یا افرادی کشته و داخل این غار کوچک رها شده و سپس درب غار با سنگ چین و خاک مسدود شده است و مرور زمان خاک‌ها را بر اثر بارندگی شسته است.

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شاهرود بابیان اینکه کشف اسکلت به مراجع قضایی اطلاع رسانی شده گفت: ماموران محیط زیست به‌ اتفاق بازپرس دادگستری شهرستان میامی و نیروهای پلیس آگاهی از محل مشاهده اسکلت انسان بازدید کردند تا اقدامات بعدی برای شناسایی اسکلت فرد مشاهده‌ شده صورت پذیرد.

قربانلو بابیان اینکه تشخیص هویت این فرد و اطلاع به خانواده وی ضرورت دارد اظهارداشت: با توجه به بازدید انجام شده سال هاست از این موضوع می گذرد و اسکلت به پزشکی قانونی تحویل داده شد. 

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =