۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۴
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 83920671
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۴ طرح هفته دولت در گرمسار افتتاح و آغاز شد

سمنان- ایرنا- همزمان با دومین روز از هفته گرامیداشت دولت، ۸۴ طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان گرمسار با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار و ۷۷ میلیارد ریالی با حضور ویدئوکنفرانسی علیرضا آشناگر، استاندار  سمنان، افتتاح یا گلنگ‌زنی شد.

به گزارش ایرنا، سرپرست فرمانداری گرمسار در این آیین در دانشگاه گرمسار گفت: ۶۹ طرح با اعتبار بیش از ۸۳۶ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح شد که ۶۰ طرح مربوط به طرح‌های عمرانی است.

سعید متقی افزود: ساخت ۶۰ طرح عمرانی با همکاری ۱۴ دستگاه اجرایی شهرستان گرمسار انجام شد که بیشترین تعداد طرح‌های‌ افتتاحی عمرانی مربوط به  دهیاری‌ها با ۲۳ و سپس توزیع نیروی برق با هفت طرح است.

وی اضافه کرد: طرح‌های آماده افتتاح گرمسار در هفته دولت امسال در حوزه‌های آب، آب و فاضلاب، کشاورزی، آبخیزداری، برق، شهرداری‌ها، روستایی و ورزشی است.

سرپرست فرمانداری گرمسار افزود: افتتاح ۹ طرح اقتصادی در شهرستان گرمسار به مناسبت هفته دولت توسط ۲ دستگاه اجرایی شامل صنعت و معدن با پنج طرح و جهادکشاورزی با چهار طرح، زمینه اشتغال ۲۱۴ نفر را فراهم کرد.

وی ادامه داد: ۴۹ طرح از مجموع ۶۹ طرح عمرانی و اقتصادی آماده بهره‌برداری در این شهرستان، در گرمسار و بخش مرکزی و ۲۰ طرح در شهر ایوانکی و بخش ایوانکی است و اعتبار طرح‌های افتتاحی در شهرستان گرمسار به مناسبت هفته دولت نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشت.

وی بیان کرد: ۳۷ طرح از مجموع ۶۹ طرح آماده بهره‌برداری شهرستان گرمسار، در حوزه روستایی است و آبخیزداری، بیابان‌زدایی، سامانه‌های نوین آبیاری و گلخانه طرح‌های شاخص قابلیت افتتاح در این بخش است.

متقی گفت: عملیات اجرایی ۱۵ طرح با اعتبار ۲۴۱ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال به مناسبت هفته دولت در شهرستان گرمسار آغاز شد.

سرپرست فرمانداری گرمسار با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ۱۳ طرح در گرمسار و ۲ طرح در ایوانکی آغاز می‌شود که پنج طرح مربوط به بخش روستایی این شهرستان است، افزود: تشکیل کارگروه در ارتباط با رفع مشکلات عمرانی و اقتصادی شهرستان گرمسار با حضور معاونان استاندار در دستور کار قرار گیرد.

دوم تا هشتم شهریور ماه در تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران هفته دولت نامگذاری شده است و یک‌هزار و ۵۹۹ میلیارد تومان طرح‌ در حوزه‌ها و شهرستان‌های مختلف استان سمنان هفته دولت امسال بهره‌برداری، سرمایه‌گذاری و کلنگ‌زنی می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =