باید برای حل مشکل اشتغال همه بخش ها پای کار بیایند

رشت - ایرنا - امام جمعه اهل سنت بخش پره سر رضوانشهر گفت: باید همه بخش ها در کنار مسئولان و تصمیم گیران برای رفع مشکلات مردم و ایجاد اشتغال تلاش کنند و هرقدمی که برای این امر برداشته شود، دارای اجر و ثواب است.

 به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سید منصور شرفی در دیدار فرماندار، معاون فرماندار، بخشداران و رئیس اداره اطلاعات این شهرستان، با قدردانی از تلاش های آنان در خدمت به مردم، خواستار توجه ویژه به امر اشتغال جوانان شد.

 وی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: شاهد تلاش و خدمت شما در این منطقه هستم و برای تحقق عدالت همین شیوه و راه را ادامه بدهید.

 امام جمعه اهل سنت پره سر با اشاره به مشکلات منطقه با بیان این مطلب که تعدادی از شرکت ها و بنگاه های اقتصادی و تولیدی در سطح رضوانشهر و پره سر فعال هستند، افزود: شهرستان رضوانشهر و پره سر به لحاظ وجود شرکت چوکا، جنگل شفارود، سد شفارود، نیروگاه سیکل ترکیبی و غیره دارای ظرفیت خوبی است.

 وی عنوان کرد : این ظرفیت می تواند بخش عمده ای از این مشکلات را بر طرف نموده و جوانان بیکار و تحصیل کرده همین منطقه را بکارگیری کنند.

 همچنین در این دیدار فرماندار و بخشدار پره سر نیز هرکدام بصورت جداگانه گزارشی از عملکرد دستگاه های دولتی و پروژه های قابل افتتاح در طول هفته دولت ارائه کردند.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده است که حدود نیمی از جمعیت این مناطق را برادران و خواهران اهل سنت تشکیل می دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =