۴۵ طرح عمرانی، خدماتی و ورزشی در شهرستان بهارستان افتتاح می‌شود

تهران- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان از افتتاح و کلنگ زنی ۴۵ طرح عمرانی، خدماتی و ورزشی در هفته گرامیداشت دولت خبر داد.

سید محمد مختاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در هفته گرامیداشت دولت ۴۰ طرح در حوزه های عمرانی، خدماتی، ورزشی و فرهنگی در شهرستان بهارستان افتتاح و پنج طرح نیز کلنگ زنی میشود.

وی ادامه داد: پارک مدافع حرم شهر گلستان در مساحتی بالغ بر ۱۴ هزار مترمربع و با اعتبار ۷۴ میلیارد ریال، بلوار سردار دلها سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی در نسیم شهر به طول بیش از دو کیلومتر و با اعتباری بیش از ۹۹۰ میلیارد از جمله طرح های شاخص قابل افتتاح در هفته دولت بهشمار میآیند.

مختاری اولین پارک ترافیک شهرستان بهارستان در شهر صالحیه با مساحت چهار هزار متر مربع و ١٧٠ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده را یکی دیگر از طرح های قابل افتتاح در هفته دولت اعلام کرد.

وی همچنین به بهرهبرداری از استخر و مجموعه ورزشی صالحیه اشاره کرد و افزود: ۹ پارک، یک چمن مصنوعی و یک سالن ورزشی دیگر نیز در این هفته افتتاح و به  مردم شهرستان بهارستان تقدیم میشود.

به گزارش ایرنا، شهرستان بهارستان با ۷۰۰ هزار نفر جمعیت و در مساحتی بالغ بر ۶۵ کیلومتر مربع در غرب استان تهران واقع شدهاست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =