۳۶۶ میلیارد ریال برای بهره‌برداری ۱۱ طرح در آران و بیدگل هزینه شد

کاشان- ایرنا- ۱۱ طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی آران و بیدگل با اعتبار افزون بر ۳۶۶ میلیارد ریال در آیینی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان همزمان با دومین روز از هفته دولت بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شد.

فرماندار آران و بیدگل روز دوشنبه در حاشیه بهره‌برداری از این طرح‌ها به ایرنا گفت: طرح آب‌رسانی شهر ابوزیدآباد به طول ۱.۳ کیلومتر با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال، اصلاح شبکه و انشعاب‌های آب روستای محمدآباد بخش کویرات به طول سه کیلومتر با هزینه ۳۰ میلیارد ریال از جمله طرح‌های آب و فاضلاب این شهرستان بود که به بهره‌برداری رسید.

اسماعیل بایبوردی به کلنگ‌زنی مجتمع گردشگری ابوزیدآباد با کمک بخش خصوصی در بخش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: برای ساخت و تکمیل این مجتمع گردشگری مبلغ ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی بیان کرد: اجرای آسفالت گرم روستایی شهریاران- فخره با اعتبار پنچ میلیارد ریال در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بهره‌برداری از لوله‌گذاری انتقال آب کشاورزی به طول ۱۵ کیلومتر در شهر ابوزیدآباد با اعتبار ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در حوزه جهاد کشاورزی از دیگر طرح‌های افتتاحی است.

فرماندار آران و بیدگل اضافه کرد: مالچ‌پاشی ۵۰۰ هکتار از اراضی بیابانی با هزینه ۲۴۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، نهال‌کاری و قلمه‌کاری ۲۵۰ هکتار مالچ با اعتبار پنج میلیارد ریال، تکمیل اجرای سازه‌های مکانیکی ابوزیدآباد با حدود ۱۲ میلیارد ریال و مدیریت جنگل‌های دست‌کاشت بیابانی با هزینه ۲ میلیارد ریال نیز از جمله طرح‌های حوزه منابع طبیعی بود.

وی همچنین گفت: زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستای ریجن با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، دهیاری و شورای اسلامی روستا با اعتباری حدود سه میلیارد ریال با متراژ یک هزار و ۳۵۰ مترمربع و همچنین ساختمان دهیاری ریجن با اعتبار ۲ میلیارد ریالی از دیگر طرح‌هایی بود که امروز به بهره‌برداری رسید.

بایبوردی یادآور شد: همزمان با هفته دولت بیش از ۵۰ طرح دولتی و خصوصی با ارزش افزون بر یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

شهرستان آران و بیدگل با جمعیت بیش از ۱۰۳ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =