سرریز فاضلاب خونگیری در پایگاه انتقال خون آبادان را مختل کرد

آبادان - ایرنا - رییس پایگاه انتقال خون آبادان گفت: سرریز فاضلاب در این پایگاه ، مانع ورود اهدا کنندگان خون به ساختمان شد و روند خونگیری را مختل کرد.

سحر مقبلی دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:پایگاه انتقال خون به عنوان یکی از سازمان‌های بهداشتی نیاز به محیطی کاملا بهداشتی دارد تا اهدا کنندگان خون در فضایی آرام و بهداشتی اقدام به خون دهی کنند.

وی افزود: متاسفانه در چند روز اخیر شاهد سرریز فاضلاب در ورودی پایگاه انتقال خون این شهر هستیم که تردد و  ورود به این پایگاه را برای کارمندان و اهدا کنندگان خون سخت کرده است.

رییس پایگاه انتقال خون آبادان گفت: بارها این موضوع را به اداره فاضلاب آب آبادان گوشزد کردیم ولی در چند مرحله و به صورت سطحی اقدام به جمع آوری فاضلاب کردند در صورتی که باید این اقدام به صورت اصولی انجام شود.

مقبلی افزود: امروز شاهد ورود فاضلاب به محوطه پایگاه انتقال خون بودیم و این پایگاه اکنون مملو از بوی تعفن است و این وضعیت تاثیر منفی بر استقبال شهروندان و اقدام آنها برای اهدای خون می گذارد.

رییس شبکه آبفا آبادان در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این منطقه مشکل دفع آب‌های سطحی دارد که برای برطرف کردن آن نیاز به همکاری شهرداری است.

مصطفی مهرانفر افزود: در چندین مرحله اقدام به رفع مشکل سرریز شدن فاضلاب در بلوار ولایت این شهر کردیم ولی تا زمانی که خط دفع آب‌های سطحی ترمیم و بازسازی نشود این مشکل همچنان ادامه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha