۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۸
کد خبرنگار: 2183
کد خبر: 83920518
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون معین جدید استاندار در شرق مازندران حکم گرفت

ساری - ایرنا - استاندار مازندران رقیه صفری معاون توسعه مدیریت و منابع خود را با حفظ سمت به عنوان معاون معین برای شهرستان‌های بهشهر ، نکا و گلوگاه در شرق استان منصوب کرد.

 صفری با حکم جدید استاندار مازندران ، جایگزین حسین حسن‌نژاد معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان معین شهرستان های شرقی مازندران شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین زادگان هدف از این انتصاب را برنامه ریزی ، تسریع در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه عنوان کرد و خواستار همکاری باقی مدیران استانی و شهرستانی با معاون معین خود شد. 

پیش از این نیز در دی ماه سال گذشته احمد حسین زادگان با تقسیم استان به سه ناحیه شرق ، مرکز و غرب ، هر یک از معاونانش را به عنوان " معاون معین " یکی از این مناطق تعیین کرده بود تا ضریب پاسخگویی و سرعت بخشی به حل مسایل و مشکلات استان را افزایش دهد.

در حال حاضر مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با حفظ سمت به عنوان معاون معین شهرهای مرکزی مازندران شامل بابل ، آمل، سیمرغ، جویبار ، بابلسر، فریدونکنار ، محمودآباد و نور فعالیت دارد و حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی هم با حفظ سمت معاون معین شهرستان‌های  رامسر ، تنکابن ، عباس آباد ، کلاردشت ، چالوس و نوشهر در غرب استان است.

مازندران ۲۲ شهرستان با حدود ۶۰ نقطه شهری و بیش از چهار هزار پارچه روستا و آبادی دارد. جمعیت استان هم حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =