یک فرمانده سپاه شیروان: حفاظت از ارزش‌ها وظیفه این نهاد است

بجنورد- ایرنا- فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی شهید هاشمی‌نژاد شیروان گفت: دفاع از ارزش‌های اسلامی و حفاظت از آن مهم‌ترین وظیفه و دستاورد این نهاد است و به آن افتخار می‌کند.

سرهنگ پاسدار سیدمحسن حسینی روز دوشنبه در مراسم افتتاحیه دوره ۲۴۲ آموزشگاه رزم مقدماتی شهید هاشمی نژاد شیروان اظهار داشت: همچنین ایجاد امنیت و آرامش خاطر از دیگر اهداف مهم سپاه است که حامی ملت بوده و در هر زمان ایجاد آمادگی در مقابله با تهدید در هر سطحی و بازدارندگی در برابر ابر قدرت های دنیا را دارد.

وی در ادامه گفت: سربازان  باید با اخلاص و جان بر کف، تمام ارزش های خود را در راه نظام اسلامی بگذارند زیراکه خدمت سربازی مقدس و ارزشمند است.

سرهنگ پاسدار حسینی افزود: خدمت دوره سربازی که در بهترین اوقات جوانی انجام می شود در حقیقت در راستای اهداف و دفاع از ارزش های نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه سپاه نهاد دینی، جهادی، فرهنگی و نظامی است گفت: اینجا عناوین و درجات منم نیست بلکه خدمت صادقانه، با اخلاص، تقوا، پاکی، ایثارگری و فداکاری مهم است.

فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی شهید هاشمی نژاد شیروان با تسلیت ایام محرم گفت: حال و هوای حسینی تحول آفرین است، پرچم حسین همیشه بلند است و نجات بخش همه بشریت است و این راه حسینی است که می تواند اربعین را خلق کند.

سرهنگ پاسدار حسینی افزود: همه افتخار سپاه این است که همیشه زیر این پرچم حرکت کرده و همه موفقیت های آن مدیون پرچم های حسینی است که پیروزی دفاع مقدس هم مدیون آن است.

آموزشگاه رزم مقدماتی شهید هاشمی نژاد شیروان به عنوان تنها مرکز آموزش رزم مقدماتی سرباز سپاه در شرق کشور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =