استاندار: ۴۱۶ طرح در همدان بهره‌برداری می شود

همدان- ایرنا- استاندار همدان با بیان اینکه هفته دولت ۴۱۶ طرح در این استان بهره‌برداری می‌شود، گفت: در مجموع ۴۹۹ طرح در این ایام بهره‌برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

سید سعید شاهرخی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران بیان کرد: این تعداد طرح با اعتبار بیش از چهار هزار میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می شود.

استاندار همدان گفت:  از این میزان طرح ۴۱۶ پروژه در حوزه‌های مختلف و به تفکیک شهرستان، به اعتبار ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد. 

شاهرخی ادامه داد: همچنین ۸۳ طرح با اعتبار یک‌هزار و ۳۴۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته‌اند که در هفته دولت کلنگ‌زنی می شوند.

وی بیان کرد: علیرغم تمام محدودیت‌ها و مشکلات اقتصادی کشور، امور زیربنایی، خدمت به مردم و توسعه روزافزون در جای جای ایران اسلامی متوقف نشده است.

شاهرخی یادآور شد: هر ساله با آغاز هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از طرح های مختلف عمرانی، رفاهی، خدماتی، صنعتی، کشاورزی در کشور هستیم که استان همدان نیز از این امر استثنا نبوده و مردم این دیار شاهد هستند که علیرغم وجود تمام مشکلات، دولت به توسعه مناطق توجه جدی دارد.

وی تاکید کرد: علاوه بر هفته دولت، در دهه مبارکه فجر و ایام مختلف سال نیز با بهره برداری از طرح‌ها، نوید توسعه و پیشرفت را به مردم می دهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =