۲۸ طرح در شهرستان بروجن بهره‌برداری شد

شهرکرد- ایرنا- همزمان با دومین روز از هفته دولت ۲۸ طرح شهرستان بروجن روز دوشنبه با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری شد.

 فرماندار شهرستان بروجن گفت:این طرح‌ها شامل زیباسازی میدان‌های شهری، برق رسانی، آموزشی، کشاورزی، مرمت و بهسازی جاده‌های بین مزارع، آبیاری نوین، گلخانه، استحصال پساب، تصفیه‌خانه، فیبر نوری شهرک صنعتی گندمان، استخر کشاورزی، جایگاه عرضه سوخت، اجرای طرح‌های هادی روستایی، داروسازی و صنایع تبدیلی و تکمیلی است.

مسعود ملکی روز دوشنبه در آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های شهرستان بروجن تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها از سوی ۹ دستگاه اجرایی ۴۶۱ میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال اعتبار ملی، استانی، تسهیلات بانکی، آورده متقاضیان و سایر ردیف‌های بودجه‌ای هزینه شده است.
وی تصریح کرد: با افتتاح و بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال مستقیم ۸۲ نفر در شهرستان بروجن فراهم شد.
ملکی یادآور شد: همچنین عملیات اجرایی ۱۴ طرح زیرساختی در شهرستان بروجن از سوی چهار دستگاه اجرایی آغاز شد که این طرح‌ها شامل زیباسازی میدان‌های شهری، جاده‌سازی، برق رسانی و آسفالت جاده‌ای است.
فرماندار شهرستان بروجن گفت: برای اجرای این طرح‌ها ۵۸۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار ملی و استانی در نظر گرفته شده است.
به گزارش ایرنا، استاندار چهارمحال و بختیاری و مسوولان استانی و شهرستانی همزمان با دومین روز از هفته دولت سال‌جاری با حضور در گلزار شهدای روستای دهنو به شهدای شهرستان بروجن ادای احترام کردند.
همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۲۶۲ طرح با دو هزار و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و ۴۴۸ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری و همچنین ۸۶ طرح عمرانی با سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلنگ‌زنی می‌شود.
دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha