مجوز پذیرش دانشجو در مرکز علمی و کاربردی توانبخشی اراک صادر شد

اراک - ایرنا - رئیس مرکز علمی و کاربردی توانبخشی اراک گفت: مجوز پذیرش دانشجو در این مرکز دانشگاهی از وزارت علوم اخذ شده و این مهم در دفترچه انتخاب رشته در سایت سنجش درج می‌شود.

غلامرضا هاشمی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: جذب ۲۰۰ دانشجو برای اولین بار در این مرکز با هدف تربیت نیرو متخصص برای ارایه خدمات به سالمندان و سایر گروههای هدف انجام می‌شود.

وی اظهار داشت: دانشجویان در چهار رشته تحصیلی شامل کاردانی حرفه‌ای تربیت بدنی با گرایش ورزش سالمندان، مربیگری کودکان کم توان ذهنی، مددکاری اجتماعی با گرایش مددکاری خانواده و مددکاری خانواده با گرایش نگهداری سالمند در این مرکز پذیرش می شوند.

رئیس مرکز علمی و کاربردی توانبخشی اراک گفت: این مرکز دانشگاهی در کنار خیریه جامع توانبخشی شبانه روزی حاجی آباد اراک قرار دارد و دانش آموختگان پس از ۲ سال تحصیل در این مرکز بکار گرفته می‌شوند.

هاشمی افزود: هزینه تحصیلی دانشجویان در این مرکز علمی با وام قرض‌الحسنه برای هر ترم ۱۰ تا ۱۵ میلیون ریال پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: اقدامات لازم برای اخذ مجوز کارشناسی در این مرکز درحال انجام است تا بهمن ماه نیز دانشجو در مقطع کارشناسی جذب شود.

رئیس مرکز علمی و کاربردی توانبخشی اراک گفت: فعالیت در مرکز توابخشی حاجی‌آباد در سه بخش شامل سالمندان، کودکان بی سرپرست و کم‌توان ذهنی انجام می‌شود.

 ۶۵ هزار توانجو در استان مرکزی از خدمات بهزیستی استفاده می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =