افتتاح نخستین خانه جوان و کلنگ‌زنی هتل ورزش در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- همزمان با هفته دولت افتتاح نخستین خانه جوان در شهرستان‌های بجنورد و اسفراین و کلنگ‌زنی «هتل ورزش» روز دوشنبه با حضور مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در حاشیه افتتاح خانه جوان بجنورد در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساخت خانه های جوان در استان از سال ۹۷ آغاز شده بود که با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به پایان رسید.

کوروش بهادری با بیان اینکه هتل ورزش، یکی از نیازها و خواسته جامعه ورزشی استان است، تصریح کرد: با کمک استاندار خراسان شمالی و پیش بینی اعتبار ۸۰ میلیارد ریالی این طرح در مجموعه ورزشی تختی کلنگ زنی می شود که با تخصیص به موقع اعتبارات این پروژه نیز تا پایان دولت تدبیر افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۵درصدی خانه جوان در شهرستان های شیروان، آشخانه، گرمه و جاجرم خاطرنشان کرد: با اقدامات صورت گرفته ۲۰پروژه ورزشی نیز تا پایان کار دولت تدبیر و امید در استان به بهره برداری خواهد رسید.

بهادری افزود: تجهیز ۱۱ خانه ورزش روستایی و برگزاری مسابقات فرهنگی و مجازی بصورت مجازی از دیگر برنامه های هفته دولت در استان است.

برگزاری برنامه های غنی سازی اوقات فراغت، نشست های هم اندیشی، ارائه مشاوره و ازدواج جوانان و تفریح و سرگرمی ورزشی را از مهم ترین عناوین برنامه های خانه جوان است.

دوم تا هشتم شهریورماه به نام هفته دولت نامگذاری شده است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =