معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی منصوب شد

بجنورد - ایرنا - وزیر کشور با صدور حکمی «احمد برادران» را به عنوان معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی منصوب کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی در شامگاه یکشنبه، احمد برادران جایگزین ولی الله حیاتی شده است که از حدود ۱.۵ سال پیش این سمت را به عهده داشت.

برادران، دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت و عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان است که از سال ۹۳ عنوان معاونت استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار را عهده دار بوده است.

وی همچنین خدمت در مناصبی چون معاونت فرماندار سبزوار، مدیریت آموزش و پرورش و همچنین مدیرعامل شهرک های صنعتی شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب را در کارنامه خود دارد.

حیاتی، معاون پیشین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی نیز با حکم وزیر کشور به سمت معاونت امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان منصوب شده است.

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد، شامل هشت شهرستان بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، راز و جرگلان، فاروج، جاجرم و گرمه است.  

خراسان شمالی در سال ۸۳، پس از تقسیم استان خراسان به سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، در جغرافیای سیاسی کشور پدیدار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =