فرماندهان سپاه یزد: سپاه در کنار دولت آماده خدمت به جامعه است

یزد- ایرنا- فرمانده سپاه الغدیر با تاکید بر تلاش همه بخش‌ها برای ارائه خدمات هرچه بهتر به آحاد مردم اظهار داشت: سپاه این آمادگی را دارد تا در کنار دولت برای خدمت به جامعه از تمامی ظرفیت‌های این نیرو استفاده کند.

به گزارش یکشنبه شب روابط عمومی سپاه الغدیر،  سردار رضا پورشمسی در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد سپاه‌ استان با استاندار یزد با تبریک هفته دولت، تداوم همکاری تمامی مسوولان برای خدمت به مردم و نظام را خواستار شد و گفت: باید همه برای تحقق اهداف شهدای که سربلندی کشور است، وظایف خود را به بهترین نحو انجام و با تعامل و همکاری هرچه بیشتر برای رفع محدودیت ها تلاش کنند.

وی افزود: پیگیری امور مردم و تلاش برای حل مسائل جامعه با همدلی و هفکری همه دلسوزان نظام محقق می‌شود و سپاه در کنار مدیران و دولتمردان به نقش‌آفرینی مشغول است.

محمدعلی طالبی استاندار یزد نیز با تبریک هفته دولت و گرامیداشت خاطره شهیدان به خصوص رجایی و باهنر بر ضرورت از تلاش سپاه استان در خدمت به مردم قدردانی کرد.

در هفته دولت از  ۵۲۴ پروژه مختلف در  استان یزد بهره برداری می شود که در مجموع زمینه اشتغال  چهار هزار و ۷۸۸ نفر را فراهم و برای راه اندازی آنها علاوه بر چهار هزار میلیارد تومان هزینه ریالی، ۸۱.۵ میلیون دلار و  یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون یوآن  سرمایه گذاری ارزی انجام شده است.

همچنین در هفته دولت  عملیات اجرایی ۳۰ پروژه با هزینه ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار در استان آغاز می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =