سهم شیروان از هفته دولت ۹۹ طرح افتتاحی با ۹۱۹ میلیارد ریال اعتبار

بجنورد- ایرنا - همزمان با هفته دولت ۹۹ طرح عمرانی، خدماتی و زیربنایی شهرستان شیروان با اعتبار ۹۱۹ میلیارد ریال، امروز به صورت متمرکز با دیگر مناطق خراسان شمالی افتتاح ‌شد.

به گزارش ایرنا فرماندار شیروان در آیین افتتاح این طرح ها که به صورت ویدئوکنفرانسی توسط استاندار خراسان شمالی مورد بهره برداری قرار گرفت، گفت: امروز همچنین عملیات اجرایی هشت طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان با اعتبار ۱۹۴ میلیارد ریال آغاز شد.

امین‌رضا مرآتی با اشاره به برخی طرح های بزرگ در دست اجرا در این شهرستان،  گفت: طرح گلخانه ۱۰۰ هکتاری و نیز گاوداری ۱۰ هزار راسی نیز که امسال اجرای آن در این شهرستان آغاز شده بود از پیشرفت قابل قبولی برخوردار هستند.

روز یکشنبه به مناسبت هفته دولت، بهره برداری همزمان از ۷۵۱ طرح در استان خراسان شمالی با سرمایه‌گذاری ۲۵ هزار میلیارد ریال آغاز شده و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

از مجموع این پروژه ها که در بخش های تولیدی، صنعتی، کشاورزی، خدماتی و زیربنایی به بهره برداری رسیده،  ۵۴۳ پروژه را بخش دولتی و ۱۵۱ پروژه دیگر را بخش خصوصی اجرا کرده است و علاوه بر آن عملیات اجرایی ۵۷ پروژه نیز آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =