۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۲۰
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83919850
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری بر دریانوردان بوشهر غلبه کرد

یزد - ایرنا - تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری یکشنبه شب در دور برگشت مسابقات گروه اول لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور با نتیجه سه بر یک بر دریانوردان بوشهر غلبه کرد.

این دیدار که در چارچوب دور برگشت مسابقات گروه اول لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور در زمین سلمان مردآباد یزد برگزار شد، ساحل نشینان شمال کشور موفق به شکست تیم ساحلی جنوب ایران شدند.

در این رقابت‌ها تیم‌های مقاومت گلساپوش یزد( میزبان )، شهریار ساری، دریانوردان بوشهر و فرش حداد اصفهان به مدت چهار روز با هم دیدار می‌کنند.

در دور رفت این رقابت‌ها که هفته گذشته به میزبانی ساری برگزار شد، تیم مقاومت گلساپوش یزد مقام اول را کسب کرد و  شهریار ساری و فرش حداد اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.

قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ انجام و رقابت‌ها با حضور ۱۲ تیم در سه گروه به صورت دوره‌ای پیگیری می‌شود.

در گرو اول تیم‌های پارس جنوبی بوشهر، شهرداری بندرعباس، شاهین خزر رودسر و منطقه آزاد چابهار حضور دارد.

تیم‌های گروه دوم  شامل مقاومت گلساپوش یزد، شهریار ساری، دریانوردان بوشهر و صنعت فرش حداد اصفهان است.

همچنین  در گروه سوم، ایفاسرام اردکان، شهرداری سپاهان سمنان، موج سواران ساحل نوشهر، جهان نژادیان آبادان( ملوان بندرگناوه) حضور دارد. 

هم‌اکنون فوتبال ساحلی یزد در جایگاه بسیار خوبی در این رقابت ها قرار دارد و ۲ تیم این استان شامل گلساپوش و ایفاسرام اردکان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارد.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت هم اکنون۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار سازماندهی شده در ۱۰ شهرستان دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =