ناظر داوری شهرآورد انصراف داد

تهران- ایرنا- «حسن کامرانی فر» ناظر داوری شهرآورد ۹۳ با منتشر کردن پیامی از حضورش به عنوان ناظر داوری این دیدار در نیمه‌نهایی جام حذفی انصراف داد.

کامرانی در پیام خود نوشته است: برای اولین بار پیش از ابلاغ رسمی، از طریق سایت‌ها متوجه شدم به عنوان ناظر بازی استقلال و پرسپولیس انتخاب شده‌ام، همچنین به طور مجدد به وسیله مصاحبه سرپرست محترم کمیته داوران، متوجه شدم حیدر شکور انتخاب این کمیته به عنوان ناظر داوری دربی روز چهارشنبه بوده است.

وی در ادامه نوشته است: برای بنده  با ۹ قضاوت دربی، سابقه بیشترین حضور در شهرآورد را دارم و همچنین چند بازی به عنوان رییس دپارتمان، چیدمان این مسابقه را بر عهده داشتم، نظارت این بازی آنچنان حلاوت و جذابیتی ندارد که بخواهم این‌گونه در جامعه داوری معرفی بشوم. از طرفی دوست عزیزم آقای حیدر شکور و تمامی ناظران محترم داوری را  شایسته حضور در این بازی می‌دانم لذا به طور رسمی از حضور در این مسابقه به عنوان ناظر انصراف داده و برای جامعه داوری آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم.

شهرآورد ۹۳ بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی قرار است روز چهارشنبه پنجم شهریورماه در ورزشگاه آزادی برگزار شود ولی تاکنون سه داور مختلف برای قضاوت این دیدار حساس معرفی شده‌اند. قرار است پیام حیدری قضاوت این دیدار را برعهده داشته باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha