اکبرپور: بهترین گل عمرم را به پرسپولیس زدم

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال، گفت: بهترین گل ورزشی‌ام را در شهرآورد به ثمر رساندم. این گل باعث شد نامم برای همیشه در اذهان هواداران باقی بماند.

«علی‌رضا اکبرپور» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: این‌که شهرآورد مسابقه‌ ویژه است و با تمام ‌‎‌بازی‌های دیگر متفاوت است. در این دیدار چند مرتبه به میدان رفته‌ام و به خوبی می‌دانم دربی را نمی‌توان با هیچ مسابقه‌ای در ایران مقایسه کرد.

وی افزود: اگر شهرآورد را با پیروزی پشت سر بگذارید تا مدت‌ها بدون حاشیه و در کمال آرامش به کارت ادامه می‌دهی اما اگر مغلوب شوید، تبعات سنگینی خواهد داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در مقطع فعلی شرایط ویژه‌ای نسبت به پرسپولیس دارد و به نظرم شانس برنده‌شدن آنها به مراتب بیشتر از حریف است.

اکبرپور تصریح کرد:«مهدی قائد‎‌ی» و «شیخ دیاباته» زوج خطرناکی را تشکیل داده‌اند و در بازی روز چهارشنبه روز سختی را برای خط دفاعی پرسپولیس رقم خواهند زد.

وی تاکید کرد: بهترین گل ورزشی‌ام را در شهراورد به ثمر رساندم. این گل باعث شد نامم برای همیشه در اذهان هواداران باقی بماند.

بازیکن اسبق استقلال گفت: استقلال سال‌ها شهرآورد را با پیروزی پشت سر نگذاشته بود اما با گلی که من زدم این طلسم شکسته شد و برد ارزشمندی را به دست آوردیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =