۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۴
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83919791
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف بیش از ۸۰ کیلوگرم شیشه در بهبهان

اهواز- ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: یک قاچاقچی موادمخدر صنعتی در شهرستان بهبهان دستگیر و بیش از ۸۰ کیلوگرم شیشه از این متهم کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده شامگاه یکشنبه با بیان این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت مواد مخدر، پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بهبهان با تلاش اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر صنعتی وارد شده از مرزهای شرقی کشور مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر بهبهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون باری حامل موادمخدر را شناسایی و طی عملیاتی متوقف کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۸۰ کیلو و ۶۰۰ گرم موادمخدر صنعتی از نوع شیشه که از مرزهای شرقی کشور وارد شده، کشف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

پیش از این نیز فرمانده انتظامی خوزستان از کشف یک تن و ۱۱۷ کیلوگرم انواع موادمخدر در مردادماه سال جاری در سطح استان خبر داده بود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =