۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۲
کد خبرنگار: 2651
کد خبر: 83919790
۱ نفر

برچسب‌ها

تداوم آتش سوزی‌های زنجیره‌ای در اندیکا

اهواز – ایرنا – سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیز داری اندیکا گفت : ۲ فقره آتش‌سوزی امروز یکشنبه در مراتع و جنگل های این شهرستان رخ داده که گستره آنها همچنان در حال پیشروی است.

ایرج حاتمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد : یکی از این آتش سوزی ها صبح امروز در منطقه پاچه شاه عباس گزارش شد که قبل از رسیدن نیروها توسط اهالی محل مهار شد.

وی افزود : متاسفانه این آتش سوزی بعد از گذشت چند ساعت دوباره فعال شد که نیروهای منابع طبیعی و اهالی منطقه در حال مهار آن هستند .

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیز داری اندیکا ادامه داد : همزمان با این آتش سوزی یک فقره آتش سوزی در منطقه مافه گه نیز گزارش شده است که مهار آن نیز در حال انجام است .

به گزارش ایرنا یک فقره آتش‌سوزی نیز روز جمعه ۲۴ مرداد سال جاری در منطقه شلا اندیکا شروع و بعد از خسارت به حدود ۲۵۰ هکتار از جنگل ها و مراتع این شهرستان ، بامداد امروز مهار شد .

در شهرستان اندیکا حدود ۱۵۰هزار هکتار جنگل وجود دارد که ۹۰درصد این درختان بلوط و گونه های درختی دیگر حدود ۱۰درصد از این جنگل ها را تشکیل می دهند.
اندیکا با مرکزیت شهر قلعه خواجه دارای سه بخش و با جمعیت حدود ۸۰ هزار نفر و مساحت ۲هزار و ۳۰۰ کیلومتر مربع در شمال شرق خوزستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =