فرماندار:  ۷۸ طرح عمرانی، خدماتی و درمانی در اسلامشهر افتتاح می شود

تهران- ایرنا-فرماندار شهرستان اسلامشهر از افتتاح و کلنگ زنی ۷۸ طرح عمرانی، خدماتی و عمرانی در هفته گرامیداشت دولت با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش ایرنا از فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور عصر یکشنبه ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و گرامیداشت هفته دولت افزود: یکی از پروژه های مهمی که در هفته دولت رسماً به بهره برداری می رسد کلینیک ویژه قائمیه با سه هزار و ۹۶ متر مربع زیربنا است که ۱۰ میلیارد تومان برای احداث آن و حدود ۳۰ میلیارد تومان برای تجهیز این مجموعه اعتبار هزینه شده است.

وی به بهره برداری از هشت فضای آموزشی جدید و سالن چند منظوره امام سجاد(ع) در آموزش و پرورش اسلامشهر اشاره کرد و گفت: پنج مدرسه دیگر نیز در سطح شهرستان در دست احداث است که در صورت تکمیل آنها سرانه آموزشی شهرستان ارتقاء می یابد.

فرماندار اسلامشهر گفت: برای عمران و آبادانی روستاهای شهرستان نیز طرح های متعددی از جمله بهسازی معابر روستایی، آسفالت راه های دسترسی، انتقال آب شرب و تامین روشنایی برخی محورها با ۲۳ میلیارد تومان اعتبار توسط فرمانداری و بخشداری های مرکزی، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی اجرایی شده که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

شهرستان اسلامشهر با ٨٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =