معاون ورزشی استقلال: فرصت بسیار کمی برای اخذ مجوز از سوی AFC داریم

تهران- ایرنا- معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: فرصت بسیار کمی برای اخذ مجوز از سوی AFC داریم و به همین دلیل و به طور شبانه‌روزی و با همکاری واحد حقوقی باشگاه استقلال در تلاشیم تا با طلبکاران به توافق برسیم.

«احمد مددی» در گفت‌وگویی درباره فعالیت‌های صورت گرفته جهت اخذ مجوز حرفه‌ای‌گری استقلال اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید ما فرصت بسیار کمی برای اخذ مجوز از سوی AFC داریم و به همین دلیل و به طور شبانه‌روزی و با همکاری واحد حقوقی باشگاه استقلال در تلاشیم تا با طلبکاران به توافق برسیم.

وی افزود: ظرف روزهای اخیر با برخی از طلبکاران به توافق رسیده‌ایم که جا دارد از آن‌ها تشکر کنم. به طور مثال با محمد مهدی نظری، اسماعیل شریفات، باشگاه پیکان و عزیزانی دیگر به توافق نهایی یا تسویه حساب رسیده‌ایم. همچنین با تقریبا تمامی مربیان پایه استقلال در سال‌های گذشته هم تسویه حساب مالی کرده‌ایم.

معاون ورزشی استقلال خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمرکزمان روی بازیکنان و مربیان سال‌های اخیر است و به عنوان عضو کوچک خانواده بزرگ باشگاه استقلال از این عزیزان می‌خواهم همکاری کنند و با بخشیدن بخشی از طلب‌هایشان، ما را در اخذ مجوز حرفه‌ای‌گری یاری کنند. به طور حتم همه این عزیزان به خوبی از شرایط مالی باشگاه استقلال و بدهی‌های داخلی و خارجی این باشگاه که گرفتاری بزرگی محسوب می‌شود، اطلاع دارند. منابع مالی باشگاه هم محدود است و عزیزانی که در گذشته در کسوت مربی یا بازیکن در استقلال بوده‌اند، امروز هم می‌توانند به استقلال یاری برسانند.

مددی در پایان گفت: به طور مثال محمد مهدی نظری با بخشیدن بخش عمده‌ای از مطال‌باتش به ما واقعا کمک کرد و ان‌شاءالله سایر عزیزان هم با بخشیدن بخشی از مطالبات خود، باشگاه استقلال را در حل پرونده‌های موجود یاری خواهند کرد تا استقلال فصل بعد هم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشد و بتواند با موفقیت‌هایش، دل هواداران را شاد کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =