۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۳
کد خبرنگار: 1272
کد خبر: 83919653
۰ نفر

برچسب‌ها

افتتاح ۳ طرح عمرانی و خدماتی در سردشت

مهاباد- ایرنا- به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، سه طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان مرزی سردشت با هزینه بیش از ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

فرماندار سردشت روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این طرح‌ها در زمینه عمران شهری، بهداشت و خدماتی است که در مجموع با حدود سه میلیارد ریال در این شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

اقصی نخشی‌پور افزود: طرح عمران شهری شامل احداث یک میدان و ساخت تندیس در یکی از میادین این شهر است که با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلون ریال از محل منابع داخلی شهرداری احداث شده است.

وی اضافه کرد: مرکز۱۶ ساعته غربالگری بیماری‌های واگیردار با زیربنای ۱۲۰ متر مربع و اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال از دیگر طرح‌هایی است که امروز به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: این ‌مرکز همه‌روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۲ شب با چهار نفر پرسنل آماده ارائه خدمات است. 

فرماندار سردشت بیان کرد: همچنین یک طرح برق‌رسانی شامل احداث خط ۲۰ کیلووات و نصب یک دستگاه ترانس ۱۰۰ کیلو ولت آمپر در منطقه "گرده‌سور" سردشت با هزینه یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال به همین مناسبت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

میزان برخورداری شهرستان سردشت از نعمت برق ۹۹.۹ درصد است و طرح‌های برق‌رسانی این شهرستان در راستای بهبود وضعیت و کیفیت برق اجرا می‌شود.

 در هفته دولت امسال قرار است با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال، ۱۵ طرح افتتاح و ۳۲ طرح  کلنگ‌زنی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =