رییس حراست فدراسیون فوتبال: داور شهرآورد امروز انتخاب شد؛ کرمانشاهی باید پاسخگو باشد

تهران- ایرنا- رییس حراست فدراسیون فوتبال گفت: انتخاب داور شهرآورد در صلاحیت رکن داوری فدراسیون است اما پس از طرح مصاحبه یکی از داوران، من با دوستان مسوول در دپارتمان داوری صحبت داشتم و مشخص شد اینکه داوری از قبل انتخاب شده بوده واقعیت ندارد و امروز این گزینش صورت گرفته است.

رضا نقی‌پور درباره برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای شهرآورد پایتخت در نیمه‌نهایی جام حذفی عنوان کرد: تدابیر لازم برای این مسابقه انجام شده است. با ورزشگاه آزادی هم هماهنگی‌های لازم در این باره صورت گرفته و فقط افرادی می‌توانند از ۲ باشگاه وارد ورزشگاه شوند که کارت مربوطه را در اختیار دارند و از ورود سایر افراد جلوگیری می‌شود.

وی ادامه داد: این مسابقه به دلیل عدم حضور تماشاگر شرایط خاصی دارد و امیدواریم در نهایت شاهد بازی جذابی باشیم. از مدیران ، کادر فنی و بازیکنان ۲ باشگاه انتظار است در این مسیر کمک کنند تا مسابقه در ایام سوگواری به بهترین شکل برگزار شود.

رییس حراست فدراسیون فوتبال افزود:در این مسابقه نمایندگان کمیته اخلاق و انضباطی در استادیوم حضور دارند و تمام موارد به شکل محسوس و نامحسوس رصد می‌شود.

وی درباره مباحث به وجود آمده پیرامون انتخاب داور شهرآورد گفت: انتخاب داور شهرآورد در صلاحیت رکن داوری فدراسیون است اما پس از طرح مصاحبه یکی از داوران من با دوستان مسوول در دپارتمان داوری صحبت داشتم و مشخص شد اینکه داوری از قبل انتخاب شده بوده واقعیت ندارد و امروز این گزینش صورت گرفت. در این باره چند گزینه وجود داشت و در نهایت به انتخاب داور انجامید. لذا اینکه یکی بگوید من داور شهرآورد بودم اصلا درست نیست چون اساسا ابلاغی صادر نشده بود.

نقی‌پور افزود: با توجه به اظهارات صورت گرفته توسط رضا کرمانشاهی، وی باید در کمیته اخلاق حاضر شده و توضیحاتش را ارائه بدهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =