۶۴ هیات مذهبی بوشهر از مودم و سرویس اینترنت رایگان برخوردار شدند

بوشهر-ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: ۶۴ مودم و سرویس اینترنت رایگان به هیات‎های‌ مذهبی این استان برای برگزاری مراسم عزاداری محرم به صورت آنلاین تحویل شد.

به گزارش ایرنا علی سملیان روز یکشنبه در این ارتباط افزود: با توجه به شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا و طبق دستور فرماندهی ستاد ملی کرونا برای جلوگیری از ایجاد تجمع هیات‌های مذهبی امسال عزاداری امام حسین (ع)  به صورت مجازی برگزار می شود.

وی بیان کرد: در این راستا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تحویل مودم و سرویس اینترنت بصورت رایگان به هیات‌های عزاداری حسینی، زمینه بهره مندی افرادی که امکان حضور فیزیکی در مراسم عزاداری محرم را ندارند فراهم کرده است.

سملیان ادامه داد: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان به منظور برگزاری مراسم عزاداری محرم به ۶۴ هیات که در سامانه سازمان تبلیغات اسلامی ثبت نام کرده اند مودم به همراه سرویس اینترنت رایگان با حجم ۱۰۰ گیگابایت تحویل داده و هیات‎ها می‌توانند به مدت یک ماه از این سرویس اینترنت رایگان بهره‌مند شوند.

وی اظهار کرد: این مودم‌ها و سرویس اینترنت رایگان بر اساس مشخصات ثبت ‌شده هیات‌های عزاداری در سامانه سازمان تبلیغات اسلامی استان و از طرف شرکت اپراتور دوم به هیات‎ها تحویل  شده است.

وی بیان کرد: امید است با بستر فراهم شده شاهد برگزاری مراسم عزاداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بویژه برگزاری مراسمات باشکوه به صورت مجازی برای همه مردم باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =