۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۴
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 83919606
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۰ پروژه عمرانی و توسعه ای در شهرستان ماسال بهره برداری شد

رشت - ایرنا - ۵۰ پروژه عمرانی و توسعه همزمان با نخستین روز از هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۲۸میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال در شهرستان ماسال به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان ماسال در آئین بهره برداری این طرح ها گفت : دولت نگاه ویژه ای به روستاها دارد و از طرح های اشتغالزا به ویژه در روستا حمایت می کند.
وحید پورحضرت در ادامه افزود: امروز به صورت همزمان ۱۱پروژه شرکت توزیع برق اعم از نصب ترانس و دستگاه پست هوایی و همچنین اصلاح شبکه فرسوده و کابل خودنگه دار با اعتبار بالغ بر اعتبار۱۴ میلیارد ریال در روستای تبرسرا به بهره برداری رسید.
وی در ادامه با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال و حمایت از مددجویان بسیار مهم و در اولویت است، افزود: همزمان ۳۸ پروژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با سطح اشتغال ۵۴ نفر با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در روستای طاسکوه بخش مرکزی از دیگر برنامه های امروز بوده است.
وی از بهره برداری ۹۵ پروژه عام‌المنفعه به مناسبت هفته دولت در شهرستان ماسال خبر داد و افزود: این پروژه های عام‌المنفعه شامل طرح های گردشگری، عمران شهری و روستایی، تقویت برق شبکه‌های شهری و روستایی، پروژه‌های حوزه اقتصادی و نیز مخابراتی و ارتباطی با اعتباری بالغ بر ۳۸۸ میلیارد ریال در این شهرستان راه اندازی شد.
شهرستان ماسال با ۵۳ هزار نفر جمعیت و دو بخش مرکزی و شاندرمن در ۴۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =