پایان ثبت نام تیراندازان تراپ برای مسابقات آزاد اهداف پروازی

تهران - ایرنا- رییس کمیته مسابقات فدراسیون تیراندازی از پایان فرصت ثبت نام تیراندازان رشته تراپ زنان و مردان برای مسابقات آزاد اهداف پروازی خبر داد و گفت: ظرفیت رشته تراپ به پایان رسید اما ثبت‌نام متقاضیان مسابقات آزاد اهداف پروازی در رشته اسکیت ادامه دارد.

علی گداری در گفت‌وگویی، افزود: تیراندازان متقاضی شرکت در رشته اسکیت مسابقات آزاد اهداف پروازی می‌توانند تا ۱۷ شهریورماه برای شرکت در این رقابت‌ها ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: اولین مسابقات آزاد اهداف پروازی در سال جدید با هدف ایجاد فرصت برای عموم علاقه‌مندان و به منظور شناسایی نفرات برتر رشته تراپ و اسکیت در ۲  بخش زنان و مردان  در محل سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

رییس کمیته مسابقات همچنین اظها داشت: در رشته تراپ زنان و مردان ۹۰  ورزشکار ثبت نام کرده‌اند و این مسابقات روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه انجام خواهد شد.

به گفته وی تیراندازان علاقمند به شرکت در رشته اسکیت تا ۲ روز قبل از شروع مسابقات می‌توانند ثبت نام کنند و این رقابت ۱۹ شهریورماه انجام می شود.

 گداری تصریح کرد: علاقه‌مندان جهت شرکت در مسابقات می‌توانند با مراجعه به سایت فدراسیون تیراندازی قسمت سامانه ملی، نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

وی با اشاره به شرایط موجود در جامعه به‌واسطه شیوع کرونا ویروس، گفت: این مسابقات در فضای باز و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و بعد از پایان  هر راند، تجهیزات ورزشکاران ضدعفونی خواهد شد.

مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی کشور در رشته های تراپ زنان و مردان از ۱۲ تا ۱۴ شهریور ماه برگزار می‌شود و مسابقات رشته اسکیت از ۱۹ تا ۲۱ شهریور ماه در ۲ بخش زنان و مردان انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =