۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۵
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83919566
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف بیش از یک تن موادمخدر در خوزستان

اهواز- ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: یک تن و ۱۱۷ کیلوگرم انواع موادمخدر در مردادماه سال جاری در سطح استان کشف شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده عصر یکشنبه یکی از اولویت‌های اصلی پلیس خوزستان را مبارزه با سوداگران مرگ و فروشندگان مواد مخدر برشمرد و اظهار داشت: پلیس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان های تابعه در مردادماه سال جاری با تلاش اطلاعاتی و اجرای طرح های برخورد با سوداگران مرگ ۷۷۱ قاچاقچی را شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در اجرای این طرح‌ها ۱۳ دستگاه خودرو حامل موادمخدر توقیف شده است، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان و شهرستان های تابعه در مردادماه سال جاری مقدار یک تن و ۱۱۷ کیلو و ۲۴۴ گرم انواع موادمخدر، سه قبضه سلاح شکاری به همراه ۸۳ عدد فشنگ مربوطه، تعداد ۱۰ هزار و ۹۵۵ انواع قرص، ۳۹ دستگاه ترازوی توزین مواد و ۱۰۱ عدد وافور کشف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی، گفت: نیروی انتظامی مقتدرانه با توزیع کنندگان مواد مخدر و سوداگران مرگ که به دنبال تباهی جامعه و جوانان هستند، مقابله خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =