۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۵
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 83919534
۰ نفر

برچسب‌ها

همزمان با هفته دولت  ۵۴ طرح در کاشمر به بهره‌برداری می‎رسد

مشهد-ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: هم‌زمان با هفته دولت امسال در شهرستان کاشمر ۵۴ طرح با اعتباری افزون بر ۳۰ میلیارد و ۱۶۷ میلیون تومان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

مسلم ساقی روز یکشنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران افزود: از این تعداد ۲۶ طرح با اعتبار پنج میلیارد و ۶۶۹ میلیون تومان در نقاط روستایی و ۲۸ طرح با اعتبار ۲۴ میلیارد و ۴۹۸ میلیون تومان در نقاط روستایی افتتاح خواهد شد.

وی با بیان این که ۱۰ طرح  نیز کلنگ زنی می شود ادامه داد: ۵۰ هزار نفر از مزایای این طرحها بهره‌مند خواهند شد.

فرماندار کاشمر گفت: در حوزه جذب مشارکت‌ها با اقدامات، تلاش‌ها و اعتمادسازی که در بین روستائیان بخش مرکزی صورت گرفته طی چهار سال گذشته بیش از ۱۱ میلیارد تومان در چهار حوزه عمران و آبادانی روستاها از جمله فرهنگی، آموزش، بهداشت و ورزشی جذب مشارکت شده است.

ساقی افزود: فقط در سال ۹۸ سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و از ابتدای امسال تاکنون ۲.۵ میلیارد تومان جذب مشارکت روستائیان را داشته‌ایم که با اعتمادسازی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: با شهرستان شدن کوهسرخ، فرح دشت از بخش مرکزی کاشمر جدا و به عنوان بخش مستقل معرفی خواهد شد و در این خصوص اصلاحاتی صورت گرفته و در آینده بسیار نزدیک در بالا ولایت بخش فرح دشت ایجاد خواهد شد.

فرماندار کاشمر  گفت: محور کاشمر به شادمهر به خاطر حادثه‌خیز بودن یکی از دغدغه‌های مهم مردم کاشمر بود که طی یک سال اخیر قطعه اول باند دوم این محور به طول ۱۳.۵ کیلومتر توسط شهرداری کاشمر افتتاح و به بهره‌برداری رسید، همچنین قطعه دوم محور به طول ۲۰ کیلومتر که ردیف ملی دارد با ۶۵ میلیارد تومان اعتبار با مدت پیمان ۳۰ ماهه آغاز شده و امیدواریم هر چه زودتر به افتتاح برسد و برای ۲۰ کیلومتر قطعه سوم نیز در حال برگزاری مناقصه هستیم.

شهرستان کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =