استاندار: حاشیه‌سازان در همدان جایی ندارند

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: تمرکز و توجه به کار و تلاش و دوری جستن از حاشیه از فرهنگ غنی مردم این استان بوده به گونه ای که حاشیه‌سازان در بین مردم همدان جایی ندارند.

سید سعید شاهرخی روز یکشنبه در دیدار رییس کل و اعضای شورای قضایی استان همدان بیان کرد: بزرگان این استان به گونه ای عمل کردند که افراد حاشیه ساز دوباره به مسیر صحیح بازگشته یا در غیر اینصورت به طور کامل از سیستم خارج می شوند.

وی وفاق و همدلی اعضای شورای تامین در راستای برنامه های پیش بینی شده برای توسعه استان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: وحدت و همدلی مسوولان نعمت بزرگی است و باید این مودت و برادری تداوم یابد.

استاندار همدان اظهار داشت: چابکی دستگاه قضایی در کنار عمل دقیق به برنامه ها موجب رضایتمتدی مردم می شود که این روند در دادگستری همدان حاکم است.

شاهرخی اضافه کرد: در حال حاضر تفاهم و تعامل خوبی بین فرمانداران و دستگاه های قضایی، اطلاعاتی و انتظامی وجود دارد

وی ادامه داد: اوج مساعدت دستگاه قضایی در کاهش تعداد زندانی ها  قبل و حین شیوع ویروس کرونا بوده و در زمینه عفو زندانیان نیز کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: بسیاری از افراد به علت رقم ها و بدهی های اندک و ناچیز زندانی شدند که حضور این افراد در زندان باری را به دوش خانواده، جامعه و دادگستری تحمیل می کند.

استاندار همدان از همه مسوولان خواست نسبت به هدایت خیران نیک اندیش به سمت کمک به آزادی زندانیان بی بضاعت تلاش کنند.

شاهرخی خطاب به مسوولان دادگستری اعلام کرد: مجموعه دولت در همدان همراه و حامی مجموعه قضایی در اجرای و بهره برداری طرح ها است چرا که بهره برداری از طرح های قضایی خدمت رسانی به مردم را تسهیل کرده و رضایتمندی مردم را به همراه دارد.

وی گفت: با وجود تحریم و فشار بر تولید و صنعت، همکاری مجموعه قضایی همدان با دولتمردان در زمینه تنظیم بازار، خوب و اثر بخش بوده است و این دو مجموعه در کنار هم در برابر زورگویی های دشمن مقاومت می کنند.

استاندار همدان خاطر نشان کرد: دشمنان دنبال فروپاشی اقتصاد ایران در آبان ۹۷ بودند اما با همراهی مردم و تولیدکنندگان، وفاق و همدلی دولت، دستگاه قضایی و مجلس این اتفاق رخ نداد.

شاهرخی افزود: آمریکا که درصد ضربه زدن به ملت ایران بود منزوی شده و حتی در سازمان ملل دوستان آمریکا دست رد به سینه این دولت زدند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان باهنر و رجایی گفت: عمر مدیرتی این دو شهید هر چند کوتاه بود اما پر کار ، مردمی و با نیت الهی کارها را پیش بردند و خود را وقف خدمت به جامعه به ویژه ضعفا کرده بودند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =