کلنگ‌زنی ٣ طرح ورزشی همزمان با نخستین روز از هفته دولت در نقده

ارومیه- ایرنا- عملیات احداث سه طرح ورزشی در شهرستان نقده با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی و جمعی از مسوولان در این شهرستان به زمین زده شد.

فرماندار نقده روز یکشنبه در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نخستین طرح ورزشی استخر سرپوشیده آزادی این شهر است که با زیربنای ‌هزار و ۵۵٨ متر مربع در ۲ طبقه با ١٠٠ میلیارد ریال اعتبار احداث می‌شود.

منوچهر شاکر بیان کرد: مجتمع ورزشی رضا نیز در زمینی به مساحت ‌هزار و ۵٣٠ متر مربع و زیربنای ‌هزار و ٢٠٠ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۵٠  میلیارد ریال احداث می‌شود.

وی افزود: طرح سالن سرپوشیده فوتسال و بدن‌سازی و آمادگی جسمانی  به مساحت ‌هزار و ٣٠٠ متر مربع و زیربنای ۸۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۵٠ میلیارد ریال نیز طی ۲ سال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: همچنین به همین مناسبت یک طرح کشاورزی نیز با عنوان "گلخانه سبزینه" به مساحت ٢ هزار و ۵۶۸ متر مربع، در این شهرستان با  ۲۶ میلیارد ریال هزینه شده به بهره‌برداری رسید.

شاکر اضافه کرد: این گلخانه بصورت هیدروپونیک و دارای پوشش پلی‌اتیلن با امکان تولید در تمام فصول را دارد و برای ١٠ نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی کرده است. 

هفته اول شهریور هر سال به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی (رییس جمهوری) و حجت‌الاسلام محمدجواد باهنر (نخست وزیر) ۲ دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، هفته دولت نام گرفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =