پلیس طلایه‌دار امنیت در جامعه است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز با قاطعیت می‌توان ادعا کرد پلیس طلایه‌دار امنیت در جامعه و تامین‌کننده آسایش روحی و روانی همه مردم است.

به گزارش ایرنا، آیت الله «مصطفی علما» روز یکشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان اظهارداشت: امروز خدمات، تلاش ها و جانفشانی های پلیس بر هیچ کس پوشیده نیست و همه قدردان زحمات مخلصانه ماموران انتظامی هستند.

وی تصریح کرد: اداره امور جامعه و مبارزه با مجرمانی که هر روز یک روش برای پیشبرد اهدافشان به کار می برند دشوار بوده اما پلیس این ماموریت دشوار را تاکنون به خوبی انجام داده است.

آیت الله علما با بیان اینکه امنیت نعمت گرانبهایی است که اگر نباشد بقیه کارها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند، گفت: زمانی که جامعه از امنیت لازم برخوردار باشد می توان به دنبال پیشرفت، توسعه و آبادانی هم حرکت کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امنیت آفرینی در جامعه که میلیون ها شهروند در آن زندگی می کنند برعهده پلیس قرار داده شده و انصافا باید اذعان کرد جامعه ما جزو امن ترین جوامع در دنیاست.

وی گفت: امروز نیروی انتظامی یاور خوبی برای ستمدیدگان است و هرکسی حقی از او تضییع شود و یا با مشکلی مواجه شود این به پلیس پناه می برد تا فرد ستمگر و تضییع کننده حقش را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهد.

آیت الله علما در پایان با قدردانی از تلاش های سردار جاویدان فرمانده و کارکنان انتظامی استان، امنیت موجود در کرمانشاه را مناسب ارزیابی کرد و گفت: ما و همه مردم قدردان زحمات خالصانه شما هستیم و دعا می کنیم در مسیر مقدسی که قدم برمی دارید موفق تر از گذشته باشید.