۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۹
کد خبرنگار: 3092
کد خبر: 83919500
۰ نفر

برچسب‌ها

کسب رتبه عالی سوادآموزی گلستان در کشور و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - کسب رتبه عالی سوادآموزی گلستان در کشور، انتشار فراخوان عکس تاسوعا و عاشورا از سوی کانون پرورش فکری، ثبت نام ۲۴۱ پرونده دریافت تسهیلات کرونا در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی و آغاز ثبت نام هنرستان هنرهای زیبای دختران گلستان از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه گلستان است.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان از محکومیت و پرداخت جریمه یک شرکت تعاونی در این استان شمالی خبر داد و گفت: مدیرعامل شرکت تعاونی خبازان یکی از شهرهای شرق استان که در توزیع سهمیه آرد نانوایان مرتکب تخلف شده بود در تعزیرات حکومتی به جزای نقدی در حق صندوق دولت، برکناری و منع اشتغال در شرکت تعاونی خبازان محکوم شد .

**

آموزش و پرورش استان گلستان در فعالیت های حوزه سوادآموزی در سال ۹۸ به رتبه عالی و شایسته تقدیرکشوری دست یافت.

**

انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان به مناسبت ایام ماه محرم و صفر و با هدف به تصویر کشیدن شور حسینی در کودکان و نوجوانان فراخوان عکس«تاسوعا و عاشورا» را منتشر کرد.

**

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از ثبت‌نام و ارسال ۲۴۱ پرونده درخواست تسهیلات کرونا در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی استان در سامانه کارا خبر داد.

**

پذیرش هنرجو در هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه هنرهای زیبا در رشته های سینما و موسیقی برای سال تحصیلی جاری آغاز شد.

**

 فرماندار آزادشهر گفت: با پیگیری و گشت های محسوس و نامحسوس قرقبانان و نیروهای حفاظتی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان و با هماهنگی دادستانی، یک محموله چوب قاچاق به وزن بیش از یک تن از یک ماشین نیسان کشف و ضبط شد.

سیدرسول حسینی گفت: همچنین ۴ بناهای غیر مجاز در راستای احکام قطعی قضایی در محدوده‌ این شهرستان تخریب شد.

**

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از افتتاح و آغاز عملیات ۴۰ پروژه در هفته دولت خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =