پذیرش بدون آزمون دانشجو در مراکز علمی کاربردی هلال ایران در ۱۶ استان کشور

تهران - ایرنا - موسسه علمی کاربردی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر از پذیرش بدون آزمون دانشجو در ۱۶ مرکز علمی کاربردی هلال ایران در ۱۶ استان کشور از ابتدای مهرماه جاری خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ ۱۶ مرکز تابعه علمی کاربردی هلال ایران در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، بوشهر، تهران، خوزستان، خراسان رضوی، فارس، قزوین، کرمان، کرمانشاه، گیلان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در مهرماه جاری در دوره های کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای، دانشجو می پذیرند.

بنابراین گزارش کمیته تخصصی شورای گسترش آموزش های مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی با پذیرش دانشجو در ۱۲۷ کد رشته-محل در مراکز علمی کاربردی هلال ایران برای مهرماه سال جاری موافقت کرده است که از این تعداد، ۶۸ کد رشته-محل در مقطع کاردانی حرفه ای و ۵۹  کد رشته-محل در مقطع کارشناسی حرفه ای خواهد بود.

 داوطلبان رشته های کاردانی حرفه ای(ناپیوسته) از چهارم تا ۱۱ شهریورماه و داوطلبان رشته های کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته)، ۱۱ تا ۱۷ شهریورماه برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز در زمان اعلام شده از طریق این سایت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =