۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۸
کد خبرنگار: 1031
کد خبر: 83919481
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات بهره برداری ۷ طرح عمرانی در  خمینی شهر آغاز شد

اصفهان- ایرنا- عملیات اجرایی و بهره برداری هفت طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی روز یکشنبه در گرامیداشت هفته دولت در شهرستان خمینی شهر آغاز شده است.

به گزارش ایرنا، این طرح‌ها شامل توسعه فیبر نوری مخابرات به طول ۱۹ کیلومتر و با ۲ میلیارد تومان اعتبار، افتتاح دبستان ۶ کلاسه خیرساز حاج علی نجفی با ۶٢٠ متر مربع زیربنا و با اعتبار مشارکتی یک میلیارد و ۵۵۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

افتتاح ساختمان اداری شهرداری با زیربنای ٢ هزار و ٢٠٠ متر مربع و اعتبار ۱۰ میلیارد، افتتاح باشگاه پرورش اسب اصغرآباد به همت جهاد کشاورزی و بخش خصوصی با ظرفیت پرورش ۴٠ راس اسب و با یک میلیارد و ٢٠٠ میلیون تومان و افتتاح ٢ دهانه پل بتنی شهر کوشک با ٢ میلیارد تومان و رونمایی از کارت ویژه تردد رایگان افراد کم توان جسمی از ناوگان حمل و نقل شهرداری از دیگر طرح های امروز است.

شهردار خمینی شهر در آیین افتتاح ساختمان اداری شهرداری گفت:  این شهر به دلیل برخورداری از ظرفیت های گردشگری نیازمند تدابیر ویژه است.
علی اصغر حاج حیدری افزود: تاکنون ١٢ بلوار در این شهر احداث و سه بلوار دیگر با آزادسازی کامل در مناطق قدیمی در حال احداث است.
وی توجه به ایجاد فضای سبز و پارک در تمامی مناطق مرکزی و حاشیه ای شهر را از جمله اقدامات مهم برای طراوت شهر و نشاط و راحتی مردم این منطقه برشمرد.
شهردار خمینی شهر با اشاره به اینکه تمامی ساختمان های معاونت های مختلف شهرداری خمینی شهر تاکنون اجاره ای بود، گفت: احداث ساختمانی که امروز افتتاح شد با خریداری زمین و متمرکز کردن تمامی بخش ها و معاونت ها در آن صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه اکنون ده ها طرح خدماتی و عمرانی در نقاط مختلف خمینی شهر در حال اجراست،  گفت: این مهم با همکاری و هماهنگی بین مدیران و مسوولان این شهر صورت گرفته است.

شهرستان خمینی شهر  با ۳۵۰ هزار جمعیت در  ١٠ کیلومتری شمال غربی اصفهان واقع است.

در هفته دولت امسال استان اصفهان بهره برداری از هزار و ۸۸۴ پروژه آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =