۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۹
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83919442
۰ نفر

برچسب‌ها

رئیس بنیاد شهید: امنیت خود را در جهان ناامن کنونی مدیون شهدا هستیم

رشت – ایرنا -معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید کشور گفت : در دنیای نا امن کنونی ایران اسلامی در امنیت و آرامش است امنیتی که آن را مدیون دلاور مردی های شهدا و ایستادگی اسوه های صبور رنجدیده از پدیده شوم ترور هستیم که با بصیرت و چشمان بیدار به حراست از تمامی مرزهای فرهنگی و جغرافیایی این کشور پرافتخار ایستادند.

سعید اوحدی روز یکشنبه در پیامی که توسط عبدالله پاکار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در پنجمین همایش اسوه های صبوری بزرگداشت شهدا و جانبازان ترور گیلان در رشت قرائت شد، اظهار داشت: هر قطره خونی که در راه حق و دین مبین اسلام ریخته شود، ریشه درخت اسلام را تنومندتر می کند.

وی در این مطلب تصریح کرد : شهادت هنر مردان خداست که خط سرخ شهادت را مستدام دارند و در این راه خداوند، بندگان شایسته خود را به مقام شامخ "عند ربهم یرزقون" می رساند.

معاون رئیس جمهورافزود : ملت صبور ایران، بزرگترین قربانی تیغ خشونت و تروریسم شیطانی است و گرچه جهان امروز هراسناک از اعمال غیرانسانی تمامی تروریست ها، امنیت خویش را از کف داده اما ایران اسلامی در سایه خون شهدا و رشادت ها و صبوری خانواده ها شهدا در امنیت کامل است.

اوحدی اضافه کرد: به احترام خون تمامی شهیدان و هم نوا با تمام آزادی خواهان جهان در پنجمین همایش اسوه های صبوری انزجار خویش را از پویش شیطانی تروریسم ابراز داشته و پیام همدردی ملت بزرگ ایران را به تمامی قربانیان آن در همه جای عالم ابراز می کنیم.

معاون رئیس جمهور و رئیس بیناد شهید و امور ایثارگران در انتهای پیام خود ابراز داشت: امید آنکه در فردایی بهتر، ریشه این عمل شیطانی خشکیده شده و تمامی ملت ها از سایه هراسناک آن رهایی یابند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =