مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال: خبر خرید کفشِ ویلموتس صحت ندارد

تهران- ایرنا- مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: خبر خرید کفشِ ویلموتس با پول فدراسیون در قرارداد نیست و تکذیب می‌گردد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال، «رضا شاه‌منصوری» مشاور حقوقی فدراسیون در پرونده سرمربی سابق تیم ملی (مارک ویلموتس) درباره موضوع مربوط به ادعای مطروحه وکلای وی پیرامون جعل ایمیل عنوان کرد: این یک ادعای بیهوده است. وقتی سرمربی سابق تیم ملی برای افتتاح حساب در ترکیه حضور پیدا می‌کند و نهایتا این اتفاق رخ می‌دهد در این شرایط جعل ایمیل چه دلیلی دارد؟

وی افزود: سرمربی سابق تیم ملی جهت افتتاح حساب به استانبول عزیمت کرد،  نه از نظر عقلانی و نه حقوقی دلیلی ندارد که جعلی رخ داده باشد. این یک ادعاست که وکلای ویلموتس جهت اینکه نگاه رسیدگی کننده را به فدراسیون فوتبال مخدوش کنند و حسن‌نیت آن را زیر سووال ببرند مطرح کردند و هیچ جایگاه دیگری ندارد.

مشاور حقوقی فدراسیون درباره اینکه گفته می‌شود ویلموتس در قراردادش بندی را گذاشته که در آن نوشته شده هرگونه کفشی را می‌خواهد می‌تواند بخرد و پول آن را فدراسیون باید بدهد گفت: طرح این شایعات در فضای مجازی و متاسفانه بعضا در رسانه‌های رسمی جای تاسف دارد. خیر چنین موضوعی در قرارداد نیست و تکذیب می‌گردد.

شاه‌منصوری تصریح کرد: بار دیگر تاکید می‌شود طرح چنین شایعات بی‌اساسی باعث لطمه به روند شکایت فدراسیون فوتبال از رای اولیه صادره می‌شود و بنابراین شایسته است از طرح چنین مباحث بی‌اساسی خودداری شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =