۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۳
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83919382
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف یک تن روغن خوراکی تقلبی در جاده ورامین

تهران- ارنا- پلیس تهران بزرگ اعلام کرد: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی تهران یک تن روغن خوراکی تقلبی در یک کارگاه غیرمجاز در حوالی" جاده ورامین" کشف شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پلیس تهران بزرگ؛ خبری مبنی بر تولیدروغن های تقلبی و بسته بندی و عرضه آن در شهر تهران دریافت شد و ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بررسی موضوع و تحقیق در این خصوص را آغاز و شناسایی و دستگیری متهم و یا متهمان پرونده را در دستور کار قرار دادند.  

بر اساس این گزارش، بررسی های اولیه نشان از این داشت، روغن ها اغلب یک بار استفاده شده است و به صورت غیر بهداشتی تصفیه می شوند و مجدداً با بسته بندی های جدید با قیمت گزاف به فست فود های سطح شهر فروخته می شود.

در این گزارش آمده است: هویت مالک کارگاه و محل دقیق کارگاه شناسایی شد و با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی به محل کارگاه در حوالی جاده ورامین اعزام و در بازرسی از این کارگاه یک تن روغن خوراکی تقلبی کشف کردند.  

گفتنی است در این رابطه یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد. کشف جزئیات پرونده کماکان در دستور کار پلیس قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =