۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۹
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83919361
۰ نفر

برچسب‌ها

انهدام باند توزیع کننده شیشه در جنوب تهران

تهران- ارنا- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران از دستگیری ۵ سوداگر مرگ خبر داد گفت: از مخفیگاه متهمان ۲۶ کیلوگرم شیشه کشف شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پلیس تهران بزرگ، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در این باره گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ در یکی از مناطق جنوبی شهر تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: ماموران در بررسی مقدماتی دریافتند متهم از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر است که خانه خود را تبدیل به دپو و نگهداری مواد مخدر شیشه کرده و پس از خرید مواد مخدر از قاچاقچیان حرفه ای در مرزهای شرقی کشور به این مکان انتقال و با همکاری تعدادی از همدستانش آن را بسته بندی و به توزیع آن در جنوب تهران می پردازد.

وی ادامه داد: با پیگیری های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعات مفیدی که ماموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق مخفیگاه متهمان شناسایی و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قانونی برای ورود به منزل و دستگیری متهمان به عمل آمد.

این مقام انتظامی افزود: تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم اعزام و پس از حصول اطمینان از حضور متهم و همدستانش در مخفیگاه مذکور در یک عملیات پلیسی موفق شدند متهم و ۴ همدستش را دستگیر کنند.

وی ادامه داد: با دستگیری متهمان در جستجوی خانگی، ماموران موفق به کشف ۲۶کیلو۶۵۰ گرم شیشه شدند.

این مقام انتظامی در پایان اضافه کرد: متهمان پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =