ثبات قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی

تهران- ایرنا- بازار ارز امروز (یکشنبه) همچنان در پی روندی که از ابتدای هفته آغاز شده است، شاهد روندی آرام و به دور از التهاب بود. هر دلار در صرافی‌های بانکی به قیمت روز کاری گذشته، ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان و یورو نیز به قیمت ۲۶ هزار ۷۰۰ تومان فروخته شد.

بازار ارز امروز (یکشنبه، دوم شهریور) شاهد عدم تغییر قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی برای دومین روز متوالی بود.

به گزارش ایرنا، بر این اساس هر دلار آمریکا در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه امروز در صرافی‌های بانکی، به بهای ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری و بهای ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد.

همچنین تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز نرخ روز ‌شنبه را نشان داد. بنابراین خرید یورو در این صرافی‌ها با قیمت ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان و عدد ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان انجام شد.

بررسی بازار غیر رسمی ارز اما حکایت از افزایش حدود ۲۰۰ تومانی بهای دلار نسبت به روز گذشته در این ساعات دارد. بر این اساس قیمت خرید و فروش هر دلار آمریکا امروز با شروع قیمت در محدود ۲۳ هزار تومان آغاز به کار کرد و با تحمل نوسانی زیر ۱۰۰ تومانی در محدوده ۲۳ هزار تومان تا ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان در حال خرید و فروش است.

 همچنین سامانه سنا در روز کاری گذشته (اول شهریور) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۶ هزار و ۶۲۰ تومان و برای فروش دلار نیز رقم میانگین ۲۲ هزار و ۵۳۴ تومان ثبت شده بود.

در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته (اول شهریور)، خرید هر حواله یورو در این روز با میانگین قیمت ۲۳ هزار و ۹۷۱ تومان ثبت شد اما برای فروش حواله یورو قیمتی ثبت نگردید.  هر حواله دلار نیز با میانگین قیمت ۱۹ هزار و ۴۲۴ تومان انجام شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =