۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 885
کد خبر: 83919333
۰ نفر

برچسب‌ها

تمدید ثبت‌نام رانندگان متقاضی سرویس مدرس تا ۱۳ شهریور

تهران - ایرنا - مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از تمدید ثبت نام رانندگان متقاضی فعالیت به عنوان سرویس مدرسه ۱۳ شهریور خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی افزود: با توجه به اینکه سال تحصیلی جدید بنا به گفته مسئولان آموزش و پرورش از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد، در صورت فعالیت مدارس، اگر خانواده‌ها نیاز به سرویس داشته باشند شهرداری ها آمادگی دارند تا نسبت به ارائه سرویس اقدام کنند.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در رابطه با ثبت نام از رانندگان متقاضی سرویس مدرسه که در بازه زمانی ۲۵ مرداد تا دوم شهریور نتوانست ثبت نام خود را انجام دهند، گفت: با توجه به استقبال رانندگان متقاضی سرویس مدرسه و تقاضا برای تمدید زمان ثبت نام از سوی شهرداری‌ها و رانندگان، طبق هماهنگی انجام گرفته این دسته از فعالان حوزه حمل ونقل سرویس مدارس تا ۱۳ شهریور مجاز به تکمیل فرآیند ثبت نام در حوزه سرویس مدارس است.
وی  ادامه داد: به منظور جلوگیری از مراجعات حضوری و تجمع رانندگان متقاضی در مراکز ثبت نام و نیز ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برای کاهش آسیب‌های ناشی از کرونا ویروس، ثبت نام آن دسته از رانندگانی که در سال تحصیلی گذشته در سامانه ملی سپند نام نویسی کرده بودند و پروانه فعالیت دارند به صورت پیامکی انجام شد.
ضامنی در رابطه با سازو کار ثبت نام  رانندگان متقاضی نیز توضیح داد: در این مرحله با ارسال پیامک به این گروه از رانندگان و تقاضای آنها به ارائه خدمات در سال تحصیلی آینده، با توجه به اینکه مشخصات این افراد (مدارک و اسکن های مربوطه) در سامانه سپند قسمت پنل شهرداری مربوطه از سال گذشته بارگذاری شده ثبت نام آنها جهت بررسی و تائید رانندگان نهایی خواهد شد.
وی گفت: گام دوم، مخصوص رانندگان جدید الورود و همچنین رانندگانی است که نسبت به سال گذشته اطلاعات فردی و خودرویی آنها تغییر کرده است و نیاز به ویرایش دارد، این گروه از افراد می توانند برای ثبت نام و یا اصلاح مشخصات خود تا تاریخ‌ ذکر شده به دفاتر پیشخوان دولت و یا شرکت‌های حمل و نقل درون شهری مجاز (تائید شده توسط شهرداری در سامانه سپند) مراجعه کرده و نسبت به نام نویسی اقدام کنند.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور درخصوص لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سرویس مدارس خاطر نشان کرد: پروتکل‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در سرویس مدارس همانند پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا در حمل و نقل عمومی است که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با حداکثر سه نفر در خودروهای تاکسی و در خودروهای جمعی با ۵۰ درصد ظرفیت اسمی باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha