افتتاح یکهزار و ۲۶۰ میلیارد ریال طرح عمرانی و خدماتی هدیه دولت به مردم میانه

تبریز- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: همزمان با هفته دولت امسال از ۶۳ پروژه در این شهرستان با اعتبار یکهزار و ۲۶۰ میلیارد ریال بهره برداری می شود.

محمدرضا مشایخی روز یکشنبه در دیدار با امام جمعه میانه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با تبریک این هفته به تمامی دولتمردان دلسوز و تلاشگر نظام که به رغم تحریم ها و تهدیدهای بیشمار شبانه روز در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند از راهنمایی، حمایت و پشتیبانی امام جمعه میانه در پیشبرد امور شهرستان قدردانی کرد.

وی گازرسانی به ۱۲ روستا در بخش مرکزی و کاغذکنان با ۷۳ میلیارد ریال اعتبار و افزایش میزان گازرسانی در سطح شهرستان به بیش از ۹۱ درصد ، توسعه و اصلاح شبکه های برق رسانی با ۴۲ میلیارد ریال اعتبار با توجه به تکمیل برق رسانی در تمامی روستاهای دارای سکنه، احداث مخزن ذخیره و خط انتقال در ۱۰ روستا با ۵۳ میلیارد ریال اعتبار، لکه گیری و روکش آسفالت میانه- تبریز و اجرای آسفالت روستای گاو را از جمله پروژه های قابل افتتاح در سال جاری عنوان کرد.

فرماندار ویژه میانه نصب ۶ دکل مخابراتی برای پوشش تمامی تلفن های همراه با انواع اپراتورها، نصب کابوها و DLS در روستاها، زیرسازی و آسفالت کوچه ها، بهسازی معابر، اجرای کفپوش و هدایت پسابهای شهری از سوی شهرداری ها و دهیاری ها، احداث ساختمان اداری شهرداری آغکند، آبیاری تحت فشار روستای اکرم آباد، اجرای طرح آبخیز داری و آب خوانداری در روستاهای شیرین بلاغ از کاغذکنان و ایشلق از کندوان با مشارکت مردم، راه اندازی سامانه ضد تگرگ در ترکمانچای و کندوان، احداث گلخانه و کانال آبیاری ترکمانچای را از دیگر پروژه های اجرایی خواند که به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

مشایخی اضافه کرد: در حوزه بهداشت و درمان مرکز مشاوره رفتاری و درمانگاه روستای شیخدر آباد، در حوزه بنیاد مسکن دو طرح هادی روستایی، آسفالت ریزی معابر داخل دو روستا و نوسازی ۱۶۰ مسکن روستایی در کندوان و ۱۶۰ مسکن در ترکمانچای که در زلزله تخریب شده بودند همچنین ۶۵ واحد نوسازی شده در بخش مرکزی و ۲۴ واحد در کاغذکنان در مجموع با ۵۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسند.

وی به نوسازی مدارس ۴ کلاسه روستای فندقلو و ۳ کلاسه شهید رسولزاده در روستای شیویار اشاره کرد و افزود: از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری نیز در حوزه آب و راه که از اولویت های شهرستان است پروژه های بسیاری اجرا شده است.

وی در پایان گفت:  همزمان با هفته دولت مدارس ۶ کلاسه ورنکش، ۳ کلاسه خاتون آباد و ۲ کلاسه صومعه سفلی در مجموع با ۳۷ میلیارد ریال کلنگ زنی می شود.

امام جمعه میانه نیز با گرامیداشت هفته دولت به اقدامات و خدمات بی شمار دولت های بر سر کار آمده پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت:  عوام فریبی برخی از مسوولین که بر سر سفره انقلاب بزرگ شده و به مقامی رسیده اند و وانمود آنها به اینکه در این نظام هیچ خدماتی به مردم ارائه نشده است، بی انصافی و اجحاف بزرگی در حق دولتمردان و نظام است.

حجت الاسلام عبادله محمدی با مقایسه دوران قبل و بعد از انقلاب و وضعیت محرومیت روستاها در دوران حکومت شاهنشاهی، دیدگاه نظام جمهوری اسلامی را مخالفت با فقر خواند و به ارائه خدمات مختلف در روستاهای محروم و دورافتاده اشاره کرد.

وی همچنین به تفاوت ملت ایران با سایر مردم دنیا و حضور همیشگی آنها در صحنه های مورد نیاز و در مواسات مومنانه که نیاز جامعه امروز با توجه به شیوع کرونا است اشاره کرد و افزود: مقابله با توطئه های چهل ساله علیه نظام بعد از پیروزی انقلاب خود به تنهایی نشان از موفقیت دولتمردان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =