سه طرح بیمارستانی در شادگان به بهره‌برداری رسید

آبادان - ایرنا - همزمان با هفته دولت سه طرح در بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان با اعتبار بیش از ۱۹ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا سرپرست فرمانداری شادگان یکشنبه در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها گفت: طرح احداث تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال، توسعه آزمایشگاه با اعتبار پنج میلیارد ریال و بهره‌برداری از سه اتاق عمل با هفت میلیارد ریال در بیمارستان  افتتاح شد.

امید صبری‌پور همچنین با تجلیل از پزشکان بیمارستان شهید معرفی‌زاده گفت: پزشکان مومن و فداکار در کنار پرستاران و کادر درمان نقش اصلی در مبارزه با کرونا و تامین سلامتی مردم داشتند.

صبری‌پور تصریح کرد: سال جاری به واسطه شیوع ویروس کرونا در شرایط ویژه ای قرار گرفتیم که عرصه ای جدید را برای خدمات رسانی جهادگران فراهم کرد که در آن همچون دیگر عرصه ها خوش درخشیدند.

وی افزود: پرستاران و کادر درمانی به رغم همه سختی‌ها برای آرمش بخشیدن به بیماران و خانواده‌ها در شرایط خاص کرونایی تاکنون از هیچ کوششی دریغ نکرده اند بنابراین باید همواره مردم و مسوولان قدردان آنها باشند.

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: برای پیشگیری و کنترل بیماری باید عموم شهروندان با رعایت دقیق نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی  به کادر درمانی و پزشکی شهرستان کمک کنند که  وظیفه‌ای ملی و انسانی است.

صب‌ری پور اظهار داشت: رعایت نکات بهداشتی و انجام مقررات موجب غلبه بر بیماری منحوس کروناست که جامعه و مردم را گرفتار کرده و بدون شک نقش مدافعان سلامت در پیروزی دراین پیکار بسیار خطیر است.

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =