۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۵
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83919227
۰ نفر

برچسب‌ها

ادای احترام دوچرخه سوار جانباز به شهدای مدافع سلامت لاهیجان

لاهیجان - ایرنا - سید مسعود طباطبایی دوچرخه سوار جانباز اهل شهرستان آذربایجان شرقی با طی کیلومترها مسیر با حضور در لاهیجان به کادر درمان و مدافعان سلامت این شهرستان ادای احترام کرد.

سید مسعود طباطبایی سفر خود را یازدهم مردادماه امسال از شهرستان جلفا با شعارهای گرامیداشت یاد حماسه سازان تاریخی کشور، شهدای سلامت و حفاظت از منابع طبیعی آغاز کرده و تصمیم دارد مسافت یک هزار و ۷۰۰ کیلومتری تا خراسان رضوی را رکاب بزند.

این دوچرخه‌ سوار دوستدار محیط زیست روز شنبه به لاهیجان رسید و با همکاری سازمان نظام پزشکی لاهیجان و سیاهکل و مسئولان بیمارستان‌ های پیروز و میلاد شهرستان لاهیجان به پاس گرامیداشت فداکاری‌ های مدافعان سلامت، "دکتر رضا کوچکی‌نیا" اولین شهید مدافع سلامت کشور، "نرجس خانعلی‌ زاده" اولین پرستار مدافع سلامت کشور و "نادر حسین‌ پور" نیروی حراست بیمارستان پیروز لاهیجان ضمن ادای احترام به این شهدا برای کاشت نهال اقدام کرد.

سید مسعود طباطبایی جانباز ۶۵ درصد بازنشسته ارتش در سال ۶۵ در منطقه سومار نفت شهر بر اثر اصابت خمپاره به درجه جانبازی نائل شد، او تاکنون ۸۵۰ نهال به یاد شهدا در شهرهای مختلف کشور کاشته است.

شهرستان لاهیجان در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =